OKUL SPORLARI GEREKLİ BELGELER


İL DIŞI ÇIKIŞ OLURU İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR


ÖNEMLİ UYARI  İl dışına çıkacak olan kafilelere il dışı çıkış oluru alınabilmesi için yapılması gereken işlemler aşağıda sırasıyla 4 ana başlıkta sıralanmıştır. Bu adımları izleyerek evrakları eksiksiz bir şekilde tamamlayıp il dışı çıkış oluru için gidilecek müsabaka teknik toplantısından en az 5 iş günü içerisinde  İl Müdürlüğümüze başvuruda bulunulması gerekmektedir.  Belirtilen süreler içerisinde başvuruda bulunmayan veya eksik evrakla yapılan başvurular işleme konulmayacak olup sonucunda doğacak mağduriyetlerden il müdürlüğümüz sorumlu olmayacaktır.

(1.Adım) İL DIŞINA ÇIKACAK KAFİLE İÇİN OKUL SPORLARI BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ ÜZERİNDEN ESAME BELGESİ OLUŞTURUNUZ.
(2. Adım) AŞAĞIDAKİ İL DIŞI ÇIKIŞ OLURU DİLEKÇESİNİ İNDİRİP KAFİLE İLE BİRLİKTE SEYAHAT EDECEKLERİN İSTENİLEN BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.
(3.Adım) AŞAĞIDA BELİRTİLEN SEYAHAT EDİLECEK ARAÇ BİLGİLERİ KISMINI İNCELEYİP HANGİ TÜR İLE SEYAHAT EDECEKSENİZ GEREKLİ İŞLEMLERİ YAPINIZ.
(4. Adım) KAFİLE İLE BİRLİKTE SEYAHAT EDECEK SPORCU ÖĞRENCİLER İÇİN VELİ İZİN BELGELERİNİ EKSİKSİZ OLARAK DOLDURUP,ESAME BELGESİ İLE BİRLİKTE İL DIŞI ÇIKIŞ OLURU DİLEKÇESİNE EK YAPARAK İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZE GETİRİNİZ.  ( Veli İzin Belgeleri,Seyahat Taahhüt Belgeleri Okul Müdürlüğü,Kafile Başkanı veya Çalıştırıcı Tarafından Onaylanmalıdır.)

 İl dışı çıkış oluru başvuru dilekçesi takım.   TIKLAYINIZ
 İl dışı çıkış oluru başvuru dilekçesi ferdi.    TIKLAYINIZ

VELİ İZİN BELGESİ-SEYAHAT TAAHHÜT BELGESİ

1- 18 yaşından küçükler için veli izin belgesi. (Ek 3B)   TIKLAYINIZ
2- 18 yaşından büyükler için seyahat taahhüt belgesi. (Ek 3A)   TIKLAYINIZ
3- Kendi imkanları ile seyahat edecek 18 yaşından küçükler için. (Ek 3D)   TIKLAYINIZ
4- Kendi imkanları ile seyahat edecek 18 yaşından büyükler için. ( Ek 3C)   TIKLAYINIZ

SEYAHAT EDİLECEK ARAÇLARLA İLGİLİ BELGELER

1- Şehirler arası ulaşım firmaları ile seyahat edecekler için il dışı çıkış oluru dilekçesindeki seyahat türü kısmına (Şehirler Arası Ulaşım Firması) yazılacaktır.
2- Resmi araçla seyahat edecekler için il dışı çıkış oluru dilekçesinde istenilen araç bilgileri doldurulacaktır. TIKLAYINIZ
3- Kiralama yolu ile yapılacak seyahatler için gerekli evraklar.   TIKLAYINIZ
AVANS KAPATMA İŞLEMİ

* Müsabakaya İl Müdürlüğümüz bütçesinden avans alarak katılan kafileler aşağıda ekli olan yolluk bildirimlerini müsabakaya giderken alarak kafiledeki avans alan kişilere imzalatıp müsabakaya katıldıkları ilden alacakları ayrılış bildirimlerine uygun olarak doldurduktan sonra muhasebe servisinden avans kapatma işlemini yapmalıdır.

* YOLLUK BİLDİRİMİ BELGESİ  İÇİN   TIKLAYINIZ

OKUL SPORLARI BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ KAYIT İŞLEMİ
* Daha önce okul sporları bilgi yönetim sistemine kaydı bulunmayan ve ilk defa kayıt işlemi yaparak şifre almak isteyen okullar, aşağıdaki belgeyi doldurarak İl Müdürlüğümüz Okul Sporları Birimine başvurmaları gerekmektedir.

* Daha önce sistemde kaydı bulunan okullar şifre yenileme işlemini (https://okulsporbilgi.gsb.gov.tr/Login.aspx) internet sitesi adresinden şifremi unuttum kısmını tıklayarak gerçekleştirebilirler. Yeni şifreniz sistemde kayıtlı olan mail adresinize gelecektir.

* OKUL SPORLARI BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ KAYIT DİLEKÇESİ İÇİN   TIKLAYINIZ
Doldurduğunuz formu    yalovaokulsporlari@gmail.com   adresine mail atarak veya elden teslim ederek şifrenizi alabilirsiniz.

*LİSANS SİLME İŞLEMİ İÇİN MATBU DİLEKÇE TIKLAYINIZ

*LİSANS EKLEME İŞLEMİ İÇİN MATBU DİLEKÇE TIKLAYINIZ

*İL TEMSİLCİLİĞİ MÜSABAKA TESLİM RAPORU TIKLAYINIZ