Sayın Valimiz Muammer EROL Yurt İnşaatında İncelemeler Bulundu

  Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı üniversite öğrencilerinin barınacağı Yurt İnşaatı Sayın Valimiz Muammer EROL tarafından incelendi.

  Haberi Oku

  İl Müdürlüğümüzde Antrenör Değerlendirme Toplantısı Düzenlendi

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzde 2019 yılı sportif durum ve çalışmaları konu alan Antrenör Değerlendirme Toplantısı Konferans Salonunda yapıldı.

  Haberi Oku

  Okul Spor Faaliyetleri Beden Eğitimi Ve Spor Öğretmenleri Toplantısı Yapıldı

  Okul Spor Faaliyetleri Beden Eğitimi Ve Spor Öğretmenleri Toplantısı 13 Kasım 2019 tarihinde İl Müdürlüğümüz konferans salonunda Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet KALYON, İl Milli Eğitim Müdürü Ali TOSUN, Spor Hizmetleri Müdürü Murat ALTUNTAŞ ve Şube Müdürlerinin, il tertip kurulu üyelerinin, beden eğitimi ve spor öğretmenlerinin federasyon temsilcilerinin ve antrenörlerimizin katılımı ile gerçekleşti.

  Haberi Oku

  Yalovalı Yüzme Antrenörümüzün Büyük Başarısı

  11. Uluslararası Aquamasters Yüzme Yarışması tamamlandı

  Haberi Oku

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Yüzme Yarışları Tamamlandı

  2019 yılı İl Faaliyet Programında yer alan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Yüzme Yarışları tamamlandı.

  Haberi Oku

  Yalova Kapalı Yüzme Havuzu Hakkında Duyuru

  Yalova Kapalı Yüzme Havuzu 02 -03 Kasım 2019 (Cumartesi –Pazar ) tarihleri arasında kapalı olacak eğitimler yapılamayacaktır.

  Haberi Oku

  ‘Yüzme Bilmeyen Kalmasın’ Projesi Tüm Hızıyla Devam Ediyor

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokol kapsamında hayata geçirilen ve 81 ilde eş zamanlı başlayan ‘Yüzme Bilmeyen Kalmasın’ projesi Yalova Kapalı Yüzme Havuzunda devam ediyor.

  Haberi Oku

  Ece ÇAKIR Dünya İkincisi

  Çin’in Shanghay şehrinde 70 ülkeden 550 sporcunun katılımıyla gerçekleşen 15’nci Dünya Wushu Kung Fu şampiyonasında Yalova Wushu Kung Fu Spor Kulübü sporcusu Ece ÇAKIR 65 kg Sanda da Dünya 2’ncisi olarak büyük başarı elde etmiştir.

  Haberi Oku

  Sporcumuz Tarık ÖZMAR Oryantiring 1. Kademe Yarışında Gümüş Madalyanın Sahibi Oldu

  Türkiye Oryantiring Federasyonunun 1. Kademe Yarışı 19-20 Ekim 2019 tarihinde Kocaeli ilinde Kartepe ve Gebze ilçelerinde yapılmıştır.

  Haberi Oku

  Kenan BEKTAŞ Veteranlar Dünya İkincisi Oldu

  Türkiye Güreş Federasyonunun 2019 yılı Faaliyet Programında yer alan Veteranlar Dünya Güreş Şampiyonası Gürcistan'ın Tiflis kentinde düzenlenmiştir.

  Haberi Oku

  Ece ÇAKIR Dünya Şampiyonasında

  Türkiye Wushu Kung Fu Federasyonu Başkanlığının 2019 yılı Faaliyet programında yer alan Wushu Dünya Şampiyonası 19- 23 Ekim 2019 tarihleri arasında Çin ‘in Shanghai kentinde yapılacaktır.

  Haberi Oku

  Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spor Yönlendirme Projesinde Devam Ediyor

  “Temel Hareket ve Sportif Beceriler Eğitim Programı” İl ve İlçelerimizde yaklaşık 464 çocuğumuzun katılımı ile start aldı.

  Haberi Oku

  KYK Burs ve Öğrenim Kredisi Başvuruları Başladı

  KYK burs ve öğrenim kredisi başvuruları başladı. 16 Ekim’de başlayan KYK burs başvurusu işlemleri 24 Ekim’de son bulacak.

  Haberi Oku

  1 ve 2 Nolu Amatör Futbol Sahalarının Yenilenme Çalışmalarına Başlandı

  Spor Toto Teşkilat Başkanlığı tarafından reklam karşılığı ödeneği taahhüt edilen ve ihalesi İl Müdürlüğümüzce yapılan 1 ve 2 Nolu Amatör Futbol Sahalarının yenilenme çalışmalarına başlanmıştır.

  Haberi Oku

  Türkan ALBENİ Dart Şampiyonası Gençler Türkiye Üçüncüsü

  Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonunun 2019 yılı faaliyet programında yer alan Şehit Demet Sezen Dart Türkiye Şampiyonası 1. Ayağını tamamlandı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER