Türkiye Yol Bisikleti Şampiyonası sona erdi

  Tüneller şehri Gümüşhane’de tarihte ilk kez yapılan Türkiye Yol Bisikleti Şampiyonası 67 kilometrelik yol yarışıyla tamamlandı.

  Haberi Oku

  Türkiye Basketbol Ligi Federasyon Kupası’nda Semt77 Yalovaspor takımımız ikinci oldu

  Türkiye Basketbol Ligi Federasyon Kupası Türkiye Basketbol Ligi ekiplerinin katılımıyla Kocaeli'nde düzenlenen turnuvaya katılan Semt77 Yalovaspor takımımız ikinci oldu.

  Haberi Oku

  İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerimiz tamamlandı

  Yalova Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze bağlı ilçe, şube, yurt ve gençlik merkezleri personellerine istihdam şekillerine bakılmaksızın “İş sağlığı ve Güvenliği” konusunda eğitim semineri verildi.

  Haberi Oku

  Amatör Spor Haftası devam ediyor

  05-11 Ekim 2020 tarihleri arasında her yıl düzenlenen Amatör Spor Haftası etkinlikleri amatör spor kulüp temsilcileri ve sporcular katılımıyla devam ediyor.

  Haberi Oku

  Tesis ziyaretlerimiz devam ediyor

  Yeni koronavirüs (COVID-19) Pandemisi sebebiyle spor tesislerimizde alınan önlem ve tedbirler ile sporcularımız antrenmanlarını kontrollü sosyal hayat döneminde salgınla mücadelenin genel prensipleri olan temizlik, maske ve mesafe kurallarıyla sürdürmesi için çalışmalarımız devam ediyor. İl müdürlüğümüz sürecin yakın takipçisi olarak Yalova Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı tesislerimizi ziyaret etti.

  Haberi Oku

  Sporcularımız Vodafone İstanbul Yarı Maratonu'na katıldı

  Her yıl düzenlenen Vodafone İstanbul Yarı Maratonu 2.500 sporcunun katılımıyla tamamlandı.

  Haberi Oku

  Avrupa Spor Haftası başladı

  Avrupa Spor Haftası, kapsamında Yalova’da her yıl geleneksel olarak düzenlenen, çok sayıda farklı spor aktiviteleriyle her yaştan bireyi bir araya getiren “BeActive” etkinlikleri Ataturk Stadında bugün başladı.

  Haberi Oku

  Bağımlılıklar Mücadele Farkındalık Eğitimleri

  Bağımlılıklar ile Mücadele Farkındalık Eğitimleri kapsamında Yeşilay Yalova Şubesi tarafından Gençlik Spor İl Müdürlüğü konferans salonunda İl Müdürlüğü personeline yönelik eğitimler gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  Özel Sporcularımızın antrenamları başladı

  Yalova Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz Yüzme branşı özel sporcuları, Şahin Oruç ve Yasin Kumru’nun Covid-19 Pandemisi sebebiyle Mart 2020’de ara verilen antrenmanları 26 Ağustos 2020’de başladı.

  Haberi Oku

  Futsal Milli Takımı'na İl Müdürlüğümüzden Ziyaret

  Futsal Milli Takımımız 12-16 Eylül 2020 tarihleri arasında Hırvatistan'da katılacağı Sonbahar Kupası öncesi hazırlık kampını Yalova Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Çınarcık ilçesi Spor Salonunda gerçekleştiriyor.

  Haberi Oku

  Özgürlüğü Keşfetmek İçin Bir Kulaç At!

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından çocuk ve gençlerin yüzme öğrenimlerini sağlamak amacıyla hayata geçirilen 'Yüzme bilmeyen kalmasın' projesi tüm hızıyla devam ediyor.

  Haberi Oku

  2020 UCI Dünya Dağ Bisikleti Şampiyonası tanıtım ekibi Yalova'da

  Sakarya'da, Cumhurbaşkanlığı himayesinde 22-25 Ekim tarihlerinde düzenlenecek 2020 Dünya Dağ Bisikleti Maraton Şampiyonası tanıtım ekibi Yalova'da.

  Haberi Oku

  SEMT77 YALOVASPOR, GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

  Semt77 Yalovaspor Başkanı Orbay Tuna ve Yönetim Kurulu üyeleri İl Müdürlüğümüzü ziyaret ederek, yeni sezon ile ilgili değerlendirmelerde bulundular.

  Haberi Oku

  U19 GENÇ KIZ VOLEYBOL MİLLİ TAKIMI AVRUPA ŞAMPİYONU

  İl Müdürlüğümüzce 19 Yaş Altı Genç Kız Milli Takımını tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

  Haberi Oku

  HENTBOLCULARIMIZ ANTRENMANLARA DEVAM EDİYOR

  Hentbol antrenörlerimiz eşliğinde 2. lig müsabakalarina hazırlık antrenmanlarını pandemi şartlarına uygun olarak stadyumda gerçekleştiren hentbol takımımız, kuvvet gelişimlerini sağlamak amacıyla Yalova Nossfitclup fitness salonunda kuvvet antrenmanlarına devam etmektedirler. Sporcularımıza salonlarını açan Nossfitclup fitness salonu işletmecilerine teşekkür ederiz.

  Haberi Oku

  YÜZME BİLMEYEN KALMASIN

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından çocuk ve gençlerin yüzme öğrenimlerini sağlamak amacıyla hayata geçirilen 'Yüzme bilmeyen kalmasın' projesi ilimizde tüm hızıyla devam ediyor.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER