Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spor Yönlendirme Projesinde Devam Ediyor

  “Temel Hareket ve Sportif Beceriler Eğitim Programı” İl ve İlçelerimizde yaklaşık 464 çocuğumuzun katılımı ile start aldı.

  Haberi Oku

  1 ve 2 Nolu Amatör Futbol Sahalarının Yenilenme Çalışmalarına Başlandı

  Spor Toto Teşkilat Başkanlığı tarafından reklam karşılığı ödeneği taahhüt edilen ve ihalesi İl Müdürlüğümüzce yapılan 1 ve 2 Nolu Amatör Futbol Sahalarının yenilenme çalışmalarına başlanmıştır.

  Haberi Oku

  KYK Burs ve Öğrenim Kredisi Başvuruları Başladı

  KYK burs ve öğrenim kredisi başvuruları başladı. 16 Ekim’de başlayan KYK burs başvurusu işlemleri 24 Ekim’de son bulacak.

  Haberi Oku

  Yalova'da Amatör Spor Haftası Coşkuyla Kutlandı

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü ile Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu’nun halkımızda düzenli fiziksel aktivite oluşturulmasını özendirmek amacıyla ortaklaşa olarak düzenlediği “Amatör Spor Haftası” ülke genelinde 07 -13 Ekim 2019 tarihleri arasında coşkuyla kutlandı.

  Haberi Oku

  Güneysu Uluslararası MTB Dağ Bisikleti Yarışları Rize'de Yapıldı

  Rize’nin Güneysu ilçesine bağlı 1800 rakımlı Handüzü yaylasında gerçekleşen Güneysu Uluslararası MTB Dağ Bisikleti yarışları 7 ülkeden 150 sporcunun katılımıyla gerçekleşti.

  Haberi Oku

  Türkan ALBENİ Dart Şampiyonası Gençler Türkiye Üçüncüsü

  Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonunun 2019 yılı faaliyet programında yer alan Şehit Demet Sezen Dart Türkiye Şampiyonası 1. Ayağını tamamlandı.

  Haberi Oku

  “En Yavaş Giden Bisiklet Yarışı"

  Amator Spor Haftası etkinlikleri kapsamında; Yalova Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü “En Yavaş Giden Bisiklet Yarışı" düzenlendi

  Haberi Oku

  "Yüzme Bilmeyen Kalmasın Projesi” Yalova’da Başladı.

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokolle 81 ilde hayata geçirilen "Yüzme Bilmeyen Kalmasın Projesi” Yalova’da başladı.

  Haberi Oku

  5. Uluslararası Yalova MTB Cup Tamamlandı

  UCI ve Türkiye Bisiklet Federasyonu faaliyet programında yer alan 5. Uluslararası Yalova MTB Cup 10 ülkeden 206 sporcunun katılımı ile gerçekleşti.

  Haberi Oku

  Sporcularımız Şehit Demet Sezen Türkiye Dart Şampiyonasında Madalya Arayacak

  Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonunun 2019 yılı Faaliyet Programında yer alan Şehit Demet Sezen Türkiye Dart Şampiyonası 13 – 15 Eylül 2019 tarihleri arasında Ankara’da yapılacaktır.

  Haberi Oku

  Okçuluk Branşında Sporcumuz Emre EKMEKÇİOĞLU Türkiye Üçüncüsü

  Türkiye Okçuluk Federasyonu 2019 yılı faaliyet programında belirtilen 30 Ağustos Zafer Haftası Minikler Açık Hava Türkiye Şampiyonası 1 Eylül 2019 tarihinde Bursa’da düzenlenmiştir.

  Haberi Oku

  Judocularımız Sakarya'dan Kupa ve Madalyalar İle Döndü

  Türkiye Judo Federasyonu Başkanlığının 2019 yılı faaliyet programında yer alan Uluslararası 30 Ağustos Zafer Haftası Valilik Kupası Judo Turnuvasına 27-28 Ağustos 2019 tarihleri arasında Sakarya’da yapılmıştır.

  Haberi Oku

  Sporcularımız 9. Uluslarası 30 Ağustos Zafer Haftası Valilik Kupası Judo Turnuvasında Madalya İçin Mindere Çıkıyor

  Türkiye Judo Federasyonun 2019 yılı faaliyet programında yer alan 9. Uluslarası 30 Ağustos Zafer Haftası Valilik Kupası Judo Turnuvası 27-28 Ağustos 2019 tarihlerinde Sakarya düzenlenecektir.

  Haberi Oku

  Yalova Valiliği Ulusal Fotoğraf Yarışması

  Fotoğraf sanatı aracılığı ile Yalova sınırları içerisinde doğal ve tarihi güzelliklerinin yanı sıra kültürünü de yurt içi ve yurt dışında tanıtmak ve kente ait bir görsel bellek oluşturmak için Yalova Valiliği Ulusal Fotoğraf Yarışması düzenlenmiştir .

  Haberi Oku

  Yurt Başvuruları 19 Ağustos'ta Başlıyor

  T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü yurt başvuruları 19 Ağustos’ta başlıyor. 26 Ağustos’a kadar başvurularınızı “Dijital Türkiye” (e-Devlet) üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER