Ev Sahipliği Yaptığımız Genç Kadınlar Güreş Milli Takımı “ Gençler Asla Unutmaz” Dedi

Türkiye Güreş Federasyonu Başkanlığının 2017 yılı faaliyet programında yer alan ve 03 -04 Ağustos 2017 tarihleri arasında ilimizde gerçekleştirilen Genç KAdınlar Dünya Şampiyonası Hazırlık Kampında yer alan Milli Takım Antrenörleri ve Millileri İl Müdürlüğümüzde ağırladık

14 TEMMUZ 2017
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Türkiye Güreş Federasyonu Başkanlığının 2017 yılı faaliyet programında yer alan ve  03 -04 Ağustos 2017 tarihleri arasında ilimizde  gerçekleştirilen Genç Kadınlar Dünya  Şampiyonası  Hazırlık Kampında yer alan Milli Takım Antrenörleri ve Millileri İl Müdürlüğümüzde ağırladık.

Görüşmede:  Yılmaz Arslan  Bayan Milli Teknik Direktörü, Murat Gençtürk Antrenör, Engin Bakay Antrenör, Abdalmuttalip Melek Antrenör, Metin Kılıç ve bayan milli takımız yer aldı.

Yılmaz Arslan  Bayan Milli Teknik Direktörü: 16  milli sporcunun yer aldığı kamp süresini verimli şekilde değerlendirerek katılacağımız  Filandiya da  yapılacak  Genç Bayanlar Dünya  Şampiyonasında inşaallah muvaffak oluruz” dedi ve İl müdürümüze teşekkürlerini ilettiler.  

  İl Müdürümüz Metin Kaplan ağırlamadan  duyduğu memnuniyeti dile getirerek Milli Takımımıza, Milli Takım Antrenörlerine , Dünya Şampiyonasında başarılar diledi. Ardından 15 Temmuz Haftası Anma Programları kapsamında “ Gençler Asla Unutmaz” sloganıyla Gençlik ve Spor Bakanlığımız millilerimize hediye ettiği t shirtler ile hatıra fotoğrafı çektirildi.